Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-12-31 15:54:25

C++

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 4
Punktów :   

Nazwa Klanu

Nazwa waszego klanu jest taka sama, razem z tagiem zresztą, jak mojego byłego klanu. Słyszałem też, że w ogóle ogłosiliście to wszystko "reaktywacją Masters". Nie poprosiliście mnie o zgodę na nazwę klanu, tag klanu i forum klanu. W związku z tym proszę o wymyślenie nowej nazwy, jeśli odmówicie, będzie się to wiązało z przykrymi konsekwencjami .

Dziękuję za uwagę.

Ostatnio edytowany przez C++ (2009-12-31 15:54:44)

Offline

 

#2 2009-12-31 19:28:17

Spodnie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

Przykrymi kosekwencjami? Nadmień chodź jedną.
Szeler mówił mi (niebezpośrednio), że jesteś jego kumplem i pozwoliłeś mu założyć klan.

Offline

 

#3 2009-12-31 19:41:26

C++

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

No to Szelera pozdrawiam za jego idiotyzm. Tacy właśnie są dzieci... Nigdy z nim nie przeprowadzałem rozmowy na temat mojego dawnego klanu.

Offline

 

#4 2010-01-01 00:37:15

Szeler

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

gowno cie to obchoodzi c++ mam cie w dupie

nie do czepiaj sie do mnie tylko do szakala to jego byl pomysl  z reaktywowaniem masters wiec do mnie nie miej pretensji i jego pros o takie zeczy a od demnie sie odpierdol
Spodnie napie ja po 1 klanu nie zakladalem gratuluje nobstwa jak nie wiesz to wogole sie nie odzywaj  ja tylko pomagam szakalowi w klanie bo dal mi lidera.Szakal niestety będziemy musieli zmienic nazwe bo ten napek już płacze że mamy jego nazwe byłego klanu po prostu C++ gratuluje nobstwa o takie gówno sie doczepiasz i jeszcze z wizwiskami wjeżdżasz troche spokojniej. C++ "Konsekwencje" ojj spokojnie jestem mądrzejszy niż uważasz jak by co to zmienie nick ip itp wiec mi mozesz naskoczyc ;] pozdr hymm nad noowa nazwa się zastanowie jak by co ;p.o a propo spodnie za takie brednie co wygadujesz moge cie wywalic z klanu więc sie opanuj troche i przemyśl to co piszesz ;]

Offline

 

#5 2010-01-01 08:32:34

Spodnie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

Szeler. Twoje haotycznie pisanie doprowadziło do tego, że nie chcę być w tym klanie. Nie umiesz grać - to raz. Ale żeby robić takie błędy natury ortograficznej i merytorycznej, to przesada. Jesteś najwyżej 12letnim dzieckiem. C++ ma rację - Takie właśnie są dzieci.

Offline

 

#6 2010-01-01 13:01:26

C++

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

Spodnie napisał:

Jesteś najwyżej 12letnim dzieckiem.

Strzał w 10

@Szeler

Pozwole sobie, że nie skomentuje twojej wypowiedzi bo nie chce Cię zjeść...

Offline

 

#7 2010-01-01 13:36:42

Szakal

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

Szeler napisał:

gowno cie to obchoodzi c++ mam cie w dupie

nie do czepiaj sie do mnie tylko do szakala to jego byl pomysl  z reaktywowaniem masters wiec do mnie nie miej pretensji i jego pros o takie zeczy a od demnie sie odpierdol
Spodnie napie ja po 1 klanu nie zakladalem gratuluje nobstwa jak nie wiesz to wogole sie nie odzywaj  ja tylko pomagam szakalowi w klanie bo dal mi lidera.Szakal niestety będziemy musieli zmienic nazwe bo ten napek już płacze że mamy jego nazwe byłego klanu po prostu C++ gratuluje nobstwa o takie gówno sie doczepiasz i jeszcze z wizwiskami wjeżdżasz troche spokojniej. C++ "Konsekwencje" ojj spokojnie jestem mądrzejszy niż uważasz jak by co to zmienie nick ip itp wiec mi mozesz naskoczyc ;] pozdr hymm nad noowa nazwa się zastanowie jak by co ;p.o a propo spodnie za takie brednie co wygadujesz moge cie wywalic z klanu więc sie opanuj troche i przemyśl to co piszesz ;]

Oooo! Więc skoro to ja zalozylem klan to ok! ..... Zabieram ci lidera i cie wywalam... widac ze ciota jestes hah na kogos wine zganiać wez dorosnij * PS: znajdz klan z 10 latkami zebys mógł byc kimś! A C++ spoko zara ZMIENIE nazwe a ty szeler pierdol sie

Offline

 

#8 2010-01-01 16:50:50

Szeler

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

weszcie sie opanujcie bo porostu zal ściska dupę szakal opanuj sie bo ty rektywowales klan ja tylko pomoglem i to byl twój pomysł
i wszyscy mieli racje a moglem dołączyć do aLegends nq zegnam ps Szakal  naucz się grac a potem zakładaj klany

Offline

 

#9 2010-01-01 20:27:40

C++

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

A ty sie naucz pisać, bo jesteś durny. Masz 12 lat a zachowujesz się i piszesz gorzej niż mój 8 letni kuzyn .

Offline

 

#10 2010-01-02 00:12:31

Lewy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

Dobrze,że zmieniacie nazwę bo ta cała reaktywacja od początku wydawała mi się śmieszna.Nie znacie ani jednej osoby z dawnego Masters więc kurwa nie przywładniajcie sobie czyjejś nazwy.Nie mieliście żadnej zgody od plusika.Proste.Nara

Offline

 

#11 2010-01-02 10:25:20

Szeler

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

weś mnie nie rozśmieszaj napku mam 14lat po 1 i idź się schowac jeszcze ci cos nie pasuje c++ ? jesteś w GG masz swój klan i po co tu wogóle   piszesz
Lewy miałeś racje z szakalem w klanie być to najgorsza rzecz co może byc

Offline

 

#12 2010-01-02 19:45:55

PixeL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nazwa Klanu

a ja to mam juz wyjebane w te clany bo co to daje niby Ek albo jakies inne clany widzialem jak graja lamy same jak chuj tak samo tu moze 2 osobycos potrafia!~!  reszta dno (a tyle czasu graja) spierdalam nara!!!   0 zorganizowania!!!

Ostatnio edytowany przez PixeL (2010-01-02 19:46:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-pbf-game.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.knsg.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.pspland.pun.pl